Корзина
37 отзывов
Інтернет-магазин "LvivHandMade"
+380931435682
+380931435682

Сувеніри

Сувенір

Сувенір – це пам’ятний подарунок, який є символом конкретної країни або особливого місця. Саме привезений з відпочинку сувенір може точно передати весь колорит, звичаї та традиції міста. До сувенірної продукції відносяться магніти, дощечки з написом, декоровані національні тарілки або кружки.

З розвитком всесвітнього туризму, сучасні сувеніри налічують безліч варіантів креативних подарунків «на згадку», які не рідко потім стають справжньою прикрасою для інтер’єру. Кожна з країн світу має свої традиції та власний символ. Привезена з Парижу невелика статуетка Ейфелевої вежі, або ж креативний годинник в Амстердаму завжди буде нагадувати про цікаву мандрівку.  У кожні країні, зазвичай сувеніри можна придбати у спеціальних магазинах або на ярмарках, де представлений значний вибір. Обираючи новий подарунок для рідних, слід звернути на написи та символи, які зображені на горнятку або ж на іграшки, так як символіка в кожній країні унікальна, як і її тлумачення. 

Спектр сучасних сувенірів Західної України налічує, як цікаві подарунки ручної роботи, так і справжні витвори мистецтв з дерева а бо кераміки. Крім того, до сувенірної продукції відноситься традиційний український одяг та аксесуари. Здавна відома цілюща сила української вишиванки, яку вдягали у якості оберегу жінки на свої чоловіків перед важливим походом. Вишита і креативна вишита сорочка сьогодні є одним з найпопулярніших сувенірів на Галичині. Не меншим попитом користуються ляльки-мотанки «на щастя», розписні гончарні вироби, плетена продукція, писанки, рушники та сувеніри з зображенням львівської кави або пива. Крім того, на Західній Україні можна придбати цікаві корпоративні сувеніри. До них відносяться різноманітні листівки «Для шефа», брилки з креативним написом або ж ділові щоденники, виконані у українському стилі. Не аби яким попитом користується лазерна графіка, яка передбачає кристалізацію графічного зображення в середині скла. В такому сувенірі може бути зображеним, як напис, так і відома споруда.

Особливим попитом користуються й практичні та універсальні подарунки. Хатній набір тапочок для гостей або ж колоритна дошечка для кухні – це вдалий вибір у якості символічного подарунку. Знайти український оберіг плетаний з іконкою ручної роботи, оберіг плетаний солом’яний подвійний "Лапті", цікаві подарункові гончарні або дерев’яні сувеніри Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині “LvivHandMade” просто зараз.

Інтернет магазин “LvivHandMade” – це чудова можливість обрати креативний та авторський подарунок ручної роботи. Ми співпрацюємо з кращими українськими митцями, тому пропонуємо українські сувеніри з самого серця Галичини.