Кошик
19 відгуків
Інтернет-магазин "LvivHandMade"
+380931435682

Кераміка (гончарна робота)

Кераміка (гончарна робота)

Кераміка – це популярний вид гончарного мистецтва, який є справжнім втіленням багатовікових традицій. Саме на керамічному посуді не рідко можна побачити народні візерунки та різноманітні символи, які збереглися ще з часів Київської Русі. Українські гончарні вироби того часу не тільки виготовлялися з використанням спеціальної обпалювальної печі, але й мали унікальне оздоблення. Завдяки своїй естетичній привабливості та екологічній безпечності, гончарні вироби ручної роботи користуються значним попитом і сьогодні.

Сучасні керамічні сувеніри або ж посуд гармонійно поєднують в собі новітні методи виготовлення та особливий український колорит. Відомі митці з кожним роком дивують нас ексклюзивними виробами, які можна використовувати, як у побутових цілях, так і  в якості стильного декору будь-якої оселі. Саме оригінальні керамічні філіжанки з авторським розписом ефектно можуть доповнити будь-яку кухню та створити особливий затишок. Крім того, саме керамічні вироби є справжнім символом української народної творчості. Саме тому такий гончарний сувенір є вдалим вибором, який ніколи не вийде з моди.

Технологія виготовлення керамічних сувенірів або ж посуду передбачає приготування глини, вироблення та подальше випалювання. Крім того, гончарні вироби можуть різнитися між собою не тільки за інтенсивністю обробки, але й за типом глазурі, якою після виготовлення поривається вже майже готова продукція. Розрізняють такі види кераміки, як щільні та пористі. Яскравим прикладом щільного керамічного виробу є фарфор. До пористих гончарних виробів  відноситься фаянс. В Україні найчастіше пропонують пористі гончарні вироби для виготовлення посуду, а щільні митці обирають частіше для створення сувенірної продукції. Крім того, для досягнення більшої естетичної привабливості та довговічності одночасно не рідко пропонуються мішані керамічні вироби, які поєднують в собі кращі властивості пористої та щільної кераміки.

Гончарні вироби на Західній Україні не рідко прикрашаються різноманітними візерунками, які символізують щастя та добробут. Такі візерунки можуть, як розписуватися за допомогою пензля, так і залишатися у однаковій кольоровій гамі виробу. Крім того, інколи нанесення орнаменту відбувається за допомогою рильця на поверхні ще не випаленого виробу. Знайти гончарні вироби на будь-який смак та бюджет Ви зможете в спеціалізованому Інтернет магазині LvivHandMade”.

Купити гончарні вироби по доступній ціні

Інтернет магазин “LvivHandMade” пропонує широкий вибір авторських гончарних робіт, які виконанні кращими митцями Західного краю. В нашому Інтернет магазині представлені, як унікальні вироби з молочної, так і з чорної кераміки, які без сумнівів стануть яскравою та зручною прикрасою будь-якої оселі.

Купити чайник керамічний ручної роботи або ж чашку-філіжанку Ви можете просто зараз. Для цього Вам достатньо тільки оформити замовлення в нашому Інтернет магазині. Завдяки зручному каталогу з детальною описовою характеристикою кожного з виробів Ви легко знайдете авторський та стильний подарунок з самого серця Західної України.

Інтернет магазин LvivHandMade – це те, що треба для вдалих покупок!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 4